O mně

Jmenuji se Lada, jsem z Mikulčic nedaleko Hodonína ( JM). Mám 3 děti a je mi 41 let. Králíčky jsme měli snad vždy. Zpočátku běžné velké, ale vždy jen jednoho mazlíka. Prvního zakrslíka Artura jsme měli 9 let. V loňském roce jsme se přestěhovali a já si pořídila postupně králíčků hned několik. Nyní jich mám 10, buď doma v kleci nebo na dvoře v nové kralíkárně. Jsou rozmazlení a každý má jinou, ale úžasnou povahu.

 

Králíčky chovám jen pro zábavu a pro potěšení !

 

A taky něco o nich

 

Tak takhle Bertík krásně zarostl, je k sežrání.

 

Králíčci se stali mými oblíbenými zvířatky. Jsou časově nenároční a pokud člověk chodí do práce, nemusí se strachovat, co jeho miláček doma dělá. Samozřejmě i přesto je  potřeba se králíčkovi dostatečně věnovat, ale on vám vaši lásku a péči mnohonásobně vrátí. Čím více je králíčků,  tím více času je potřeba k jejich péči.

Mí králíčci jsou v metrových klecích, nebo v kotcích asi 75*75, ale denně se jim věnuji, jak jen čas dovolí. Pouštím je proběhnout podle toho jaké je počasí, buď na dvorek, nebo můžou volně běhat i po bytě. Pokud opravdu není čas a nejsem doma, tak se snad nic nestane když je o tuto procházku občas ochudím.

Podle potřeby je vyčesávám, hlavně když línají. Když je potřeba stříhám drápky.

Samozřejmostí je denní krmení a čistá voda.


TOPlist

 


TOPlist

Historie projektu

 


Naši uživatelé